ВІТАННЯ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Дата: 07.12.2018 09:12

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати Зборівської міської ради, члени виконавчого комітету, громадські діячі та активісти нашої Зборівської громади!

Виражати інтереси громади, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія. У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, сприяти вирішенню життєво важливих питань не лише місцевого чи регіонального, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами. Перед нами стоїть і більш важливе завдання – спільними зусиллями побудувати громаду європейського зразка.

З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю вдячність усім, хто жертовно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства.

Бажаю усім міцного здоров'я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення усіх життєвих мрій і сподівань. Спокою і миру в нашій державі і світі.

Руслан Максимів, міський голова