НА СЕСІЇ ЗБОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ПРО СТВОРЕННЯ ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Дата: 22.11.2018 12:55

21 листопада відбулася дев’ятнадцята сесія Зборівської міської ради восьмого скликання на якій розглядалось 59 проектів рішень. Окрім питань що стосувались бюджету  та земельних було затверджено Положення про конкурс та призначення на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Зборівської міської ради.

А також було прийнято рішення про утворення юридичної особи-комунальна установа “Центр надання соціальних послуг”, Зборівської міської ради. Структура новоутвореного закладу буде складатись з таких відділень:

• відділення соціальної допомоги вдома;
  • відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового перебування;
  • відділення соціальної реабілітації дітей  з інвалідністю;
  • відділення у справах дітей та сім’ї.

Цей заклад запрацює з січня 2019 року.