ВІД ДОГОВОРУ - ДО КОНКРЕТНИХ ДІЙ

Дата: 15.11.2018 10:48

14 листопада 2018 року в міській раді відбулася зустріч зацікавлених осіб з координатором програми DOBRE в Зборівській ОТГ Олегом Проциком.

Усіх присутніх привітав міський голова Руслан Максимів, який розповів присутнім про процес підписання договору про співпрацю на конференції у місті Київ, окреслив основні ідеї програми та поділився враженнями від побаченого.

Олег Процик запрезентував основні напрямки діяльності програми  в інших громадах області та наголосив на самому процесі реалізації програми та специфіці її впровадження.

Усі присутні мали можливість ставити запитання, уточнювати деталі про подальшу поцедуру реалізації.

У робочій зустрічі брали участь: представник молоді І. Гриців - ГО “Зборів UP”, від бізнесових кіл В. Мартюк - Агрохолдинг Мрія, представник мас-медіа Л. Голояд, представники Управління освіти, культури, молоді і спорту, праці та соціального захисту населення, завуч Зборівської музичної школи - Н.Шпинда, заступник міського голови - Я. Гаранджук, секретар міської ради - Я. Білан, начальник Фінансового відділу Зборівської міської ради – В.Багрій, начальник КП “Зборівський водоканал” - М.Бас, представник ДСНС у Зборівському районі - В.Курило, представник ГО “Федерація футболу міста Зборова” - Б.Костур  та в.о. старост Зборівської ОТГ.