ЯК УЧНІ ВЧИЛИСЯ СТАВАТИ УСПІШНИМИ

Дата: 19.10.2018 15:33

Цікавою і захоплюючою була програма “Локальної Школи Успіху”, що організувала Аліна Древницька, фіналістка “Школи Успіху 2018” у своїй рідній ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Зборова 18-19 жовтня 2018 року.

До цієї школи усі бажаючі мали можливість зареєструватись на відповідній інтернет-сторінці та просто прийти і подивитись.

Аліна  і її помічники дуже цікаво продумали усю програму та запросили цікавих лекторів. Серед них:

• письменниця - Леся Білик;
  • керівник соціально-інвестиційного відділу у “МРІЯ Агрохолдинг – MRIYA Agro Holding” - Василь Мартюк;
  • голова Зборівської ОТГ – Руслан Максимів;
  • фіналістка програми FLEX – Вікторія Свята;
  • журналіст-коресподент Тернопільських експрес-новин “Терен” – Леся Голояд;

Емоції від присутніх, а їх було понад тридцять, випромінювали надію на позитивні зміни.