МУЗИЧНА ШКОЛА - ДЖЕРЕЛО ФОРМУВАННЯ ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ

Дата: 12.10.2018 09:24

Талановиті діти завжди шукають новизну для того, щоб розвиватись і, звичайно, для цього їм потрібні гарні і творчі провідники-наставники. У місті Зборові вже добрі десятки років функціонує музична школа. В цьому навчальному році в ній навчається 141 учень. Це ті діти, які прагнуть пізнати глибини музичного мистецтва, оволодіти грою на музичних інструментах, розвинути та вдосконалити вокальні здібності.

Звичайно, для всього цього потрібні певні умови. Саме про умови навчання, покращення навчально-методичного забезпечення, можливі зміни та перспективи розвитку йшлося на зустрічі педагогічного колективу, директора музичної школи, Мирослава Довганя і міського голови, Руслана Максиміва.

Керівництву міської ради було важливо почути від працівників музичної школи їхнє бачення щодо вдосконалення роботи в школі:

• пропозиції щодо покращення умов праці;
  • вдосконалення навчального процесу;
  • перспективи подальшого розвитку закладу;

Розмова вийшла надзвичайно цікавою та продуктивною.

На завершення зустрічі вирішили, що потрібно спільно напрацювати ряд проектів і їх поступово реалізовувати, а саме:

• перекриття та утеплення обидвох корпусів;
  • завершення та відкриття студії звукозапису;
  • ремонт та осучаснення актового залу та навчальних кабінетів та інше;

Дякуємо усім за щирість і відвертість у спілкуванні.