ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗНАНЬ ТА ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дата: 31.08.2018 15:19

День знань – це особливе свято, завжди  урочисте і хвилююче, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо у новому навчальному році усім здобувачам освіти на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Якщо забути про стереотипи та штампи, то це свято змін, свято позитивного розвитку, свято пізнання нового та невідомого, водночас, зі збереженням зв'язку з минулим. У цей день хочеться особливо теплими словами привітати всіх людей, які мають безпосереднє відношення до освіти. Бажаємо Вам, дорогі освітяни, здоров'я, щастя та радості, а також невичерпної енергії у Вашій педагогічній діяльності. Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та знайомих.

Зі святом Вас!