СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА ЗБОРІВЩИНІ

Дата: 28.08.2018 15:10

Традиційно, 23 серпня, напередодні найбільшого національного свята – Дня Незалежності, український народ відзначає – День Державного прапора України. Цього дня відбулося урочисте підняття та освячення жовто-блакитного стягу розміром 4,5х3 метри, який майорітиме на кордоні Тернопільської та Львівської областей. Чин освячення здійснив отець Віталій Вовк у присутності керівництва району та громади, представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, військових, поліції та представників громадськості.

Продовженням урочистостей став захід який розпочався о 12.30 год. біля пам’ятної дошки Героям Небесної Сотні. Далі захід продовжився святковою ходою до пам’ятника Тарасу Шевченку. Представники влади та громадських організацій, патріоти та молодь пройшли центром міста, гордо несучи розгорнутий синьо-жовтий стяг України. Після покладання квітів до пам’ятнику Тарасу Шевченку, заходи продовжились офіційною частиною. Під звуки Державного Гімну керівники району та громади підняли синьо-жовтий стяг. Духовенство разом з усіма присутніми помолились за мир і спокій у нашій державі. Завершенням святкування була культурна програма у виконанні працівників районного будинку культури.