ПРОДОВЖЕННЯ РЕМОНТУ ДОРІГ У ЗБОРІВСЬКІЙ ОТГ

Дата: 16.08.2018 10:34

Ремонт доріг завжди залишався актуальним питанням. З надходженням  коштів розпочато ремонт доріг в населенних пунктах Зборівської ОТГ. З 14 серпня 2018 року розпочато ремонт з завезення щебня у села Монилівка, Ярославичі, Жуківці, Мшана, Волосівка, Підгайчики, Гарбузів, Манаїв та  Вовчківці.

Зборівською міською радою для виконання даних робіт, укладені договори щодо закупівлі щебню з ТОВ “Гаї Розтоцькі будівельні матеріали” с. Гаї Розтоцькі Зборівського району та щодо надання транспортних послуг по доставці матеріалів з ФОП Савчук Галина Михайлівна, с. Лози Збаразького району.

Роботи з ремонту доріг поступово будуть продовжуватись на всій території громади.