Друга нарада з питань використання коштів на формування інфраструктури ОТГ

Дата: 03.05.2018 13:28

3 травня 2008 року в приміщенні Зборівської міської ради відбулись друга нарада з питань використання коштів на формування інфраструктури ОТГ, фінансування проектів різних об’єктів, що знаходяться на території громади.

В обговоренні взяли участь депутати восьмого скликання, в.о. старост населенних пунктів, заступники міського голови, а також жителі населенних пунктів об'єднаної територіальної громади. Було прийнято рішення профінансувати придбання грейдера, завершення ремонту ДНЗ Вербиченька, ремонту фасаду Зборівської гімназії, капітальний ремонт із заміною вікон ЗОШ I-II ст. села Манаєва, виготовлення документації на вуличне освітлення сіл Хоростець, Хоробрів та Велика Плавуча, відновлення роботи ДНЗ села Олієва, завершення ремонту ДНЗ села Жабиня та встановлення пожежної сигналізації у школі села Августівка.