Зборівська міська рада Тернопільського району Тернопільської області громада

Тернопільська область, Тернопільський район

СУМНА ЗВІСТКА ПРИЙШЛА У ЗБОРІВСЬКУ ГРОМАДУ. ЗАГИНУВ 27-РІЧНИЙ БОЄЦЬ АНДРІЙ КОБИЛЬНИК

Дата: 06.07.2022 11:48

Сумна звістка прийшла у Зборівську громаду. Загинув 27-річний боєць Андрій Кобильник.

Хлопцеві було лише 27 років. Він був надзвичайно світлою, доброю і чуйною людиною!.. Вірним і щирим другом, гордістю і великою надією для рідних! Андрій любив грати у футбол.

Народився Кобильник Андрій Петрович 7.12.1995 року, у багатодітній сім’ї, з малих років залишився сиротою, виховувала бабуся, проживав в с. Футори. Навчався – в Зборівському коледжі. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, навіть не думав ухилятися… Хотів гідно відслужити і повернутися додому з перемогою… Залишився сиротою син та оплакуючі брати з родинами

4.07.2022 року під час масованих артилерійських обстрілів, ворожий осколок в Херсонській області, забрав молоде життя Андрія… Всією нашою громадою, висловлюємо щирі співчуття рідним Андрія! Нехай Господь Бог і Пречиста Діва Марія допоможуть пережити це страшне горе! Вічна Слава Герою України! Дякуємо, що тримав над нами мирне небо! Ти назавжди у нашій пам’яті і серцях!