ВІДКРИТЕ ОБГОВОРЕННЯ "ЗЕЛЕНОГО ТАРИФУ"

Дата: 09.08.2018 12:35

УВАГА!

Товариство з обмеженою відповідальністю "Зборівська птахофабрика" повідомляє, що 10 вересня 2018 року у приміщенні міської ради міста Зборів Зборівського району Тернопільської області відбудеться відкрите обговорення (відкрите слухання) щодо необхідності встановлення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг "зеленого" тарифу на електричну енергію вироблену Товариством з обмеженою відповідальністю "Зборівська птахофабрика" на "Зборівській вітровій електростанції". Перша черга будівництва потужністю 1320кВт яка розташована в Тернопільській області, місто Зборів по вулиці Куклинці 93-а,та по вул. Куклинці 94-а, знаходиться у власності ТзОВ "Зборівська птахофабрика".

До обговорення запрошуються представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядуваня , представники громадських інституцій та місцеві мешканці.

Свої зауваження та пропозиції просимо надсилати до 10 вересня 2018 року включно на адресу :
47201, Тернопільська область, місто Зборів, вулиця Куклинці, будинок 90, код ЄДРПОУ 32147172

тел: (03540) 21368 , факс (03540) 21368